Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Kierwonik ds. Kluczowych Klientów woj. podlaskie i lubelskie

Białystok

, Proguest

Kierwonik ds. Kluczowych Klientów woj. podlaskie i lubelskie
Białystok

Opis stanowiska

Kierownik ds. Kluczowych Klientów
woj. podlaskie i woj. lubelskie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Prowadzenie sprzedaży w segmencie infrastruktury i budownictwa w wyznaczonym regionie;
- Pozyskiwanie oraz prowadzenie projektów inwestycyjnych;
- Opieka nad kluczowymi klientami;
- Współpraca z dostawcami w zakresie inwestycji;
- Współpraca z pozostałymi segmentami sprzedaży;
- Realizacje założonych celów sprzedażowych oraz raportowanie wynikó

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:
- Doświadczenie w pracy z klientami z segmentu infrastruktury i budownictwa;
- Doświadczenie w zarządzaniu projektami sprzedażowymi;
- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
- Umiejętność prowadzenia spotkań, szkoleń oraz wystąpień przed szerszym audytorium;
- Przedsiębiorczość i zorientowanie na cele biznesowe;
- Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe);
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Firma oferuje:
- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
- Wynagrodzenie: wysoka podstawa + premia;
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
- Benefity poza płacowe: Multisport, prywatna opieka medyczna itp.;
- Szkolenia i warsztaty;
- Narzędzia niezbędne do pracy: auto, laptop, telefon.