Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Krosno
    (11-130)

Praca na stanowisku Koordynator Etapów Inwestycyjnych

Krosno

, Merkury Market sp. z o. o. sp. k.

Koordynator Etapów Inwestycyjnych
Krosno

Opis stanowiska

W związku z planowaną budową nowych obiektów handlowych, Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ogłasza nabór na stanowisko: Koordynator Etapów Budowlanych.

Miejsce wykonywanie pracy: Krosno

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
Wykształcenia wyższego (preferowane budownictwo, gospodarka przestrzenna, prawo)
Samodzielności w podejmowaniu decyzji
Umiejętności pracy w zespole
Umiejętności sporządzania i redagowania pism urzędowych
Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
Znajomość prawa budowlanego będzie dodatkowym atutem
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

W zamian oferujemy:
Stabilną formę zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w zespole pełnym profesjonalistów
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV i listu motywacyjnego.

Proszę o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” w tytule maila proszę podać nazwę stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.