Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa (Ochota)
    (02-117)

Praca na stanowisku Programista PHP

Cała Polska

, Noma Solutions

Programista PHP
Cała Polska

Opis stanowiska

Współtworzenie i realizacja aplikacji opartych o technologię WWW

Rozwijanie i utrzymanie istniejących systemów

Wymagania

Dobra znajomość PHP 5 (programowanie obiektowe)

Dobra znajomość frameworku Symfony 1.4 oraz 2.x

Dobra znajomość wzorców programistycznych

Dobra znajomość Javascript wraz z obsługą bibliotek i frameworków (jQuery, Angular JS, ExtJs)

Dobra znajomość MySQL 5

Znajomość HTML5

Znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)

Znajomość najnowszych trendów rynkowych

Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Samodzielność, rzetelność oraz sumienność

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania

Elastyczne godziny pracy

Zadaniowy system realizacji projektów

Miłą atmosferę pracy

Możliwość wspólnego kreowania sukcesu firmy