Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku U nas dopasujesz grafik pracy do swoich zajęć!

Kielce

, CCIG GROUP

U nas dopasujesz grafik pracy do swoich zajęć!
Kielce

Opis stanowiska

Rozmawiaj z Klientami, naucz się profesjonalnych technik sprzedaży i negocjacji, rozwijaj umiejętności komunikacyjne oraz pewność siebie. Nie oczekujemy od Ciebie praktyki zawodowej. Przygotujemy Cię do nowej roli. Zgłoś się do nas.     Twoje zadania: * przedłużanie umów obecnym klientom sieci Orange, * bieżące informowanie Klientów o zmianach, nowych usługach oraz promocjach, * podejmowanie działań służących podnoszeniu jakości obsługi Klientów, * utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

Wymagania

Dla nas ważne są: * wysoka kultura osobista, * determinacja i zaangażowanie w realizacji postawionych celów, *dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole, * otwartość, komunikatywność i nastawienie na współpracę.

Oferujemy

Zaczynając współpracę z Nami zyskasz: * wysokie wynagrodzenie godzinowe oraz prowizje od każdej sprzedaży, * otwarte relacje, dobrą komunikację, zespół nastawiony na współpracę, * elastyczny grafik – dostosowany do Twoich preferencji, * możliwość awansu w strukturach firmy * pakiet szkoleń: wdrożeniowe i rozwojowe, * różnego rodzaju konkursy, akcje poleceń, * świetny dojazd do pracy.