Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Ulm Jungingen
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Zbieracz zamówień bez znajomości języka - NIEMCY

Ulm Jungingen

, OTTO Work Force Recruitment

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Zbieracz zamówień bez znajomości języka - NIEMCY

Opis stanowiska

Chcesz pracować w Niemczech, ale nie znasz języka? Świetnie trafiłeś/aś! Aplikuj na naszą ofertę pracy jako pracownik magazynu – zbieracz zamówień w magazynie z artykułami drogeryjnymi, zabawkami oraz słodyczami i ciesz swoją nową pracą w Niemczech już teraz!

Opis Stanowiska:
- Zbieranie zamówień za pomocą skanera, pakowanie produktów do wózków (tzw. Dolli)
- Przyjemne i lekkie przedmioty z którymi będziesz pracować: kosmetyki, słodycze, zabawki itp.
- Praca od poniedziałku do soboty w systemie dwuzmianowym
- Osoby z własnym samochodem, mogą liczyć na bonus w wysokości 50 euro miesięcznie za każdego pasażera.

Wymagania

- Nie wymagamy znajomości niemieckiego!
- Rzetelność i sumienność
- Umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Atrakcyjną stawkę godzinową: 11 euro brutto
- Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
- Pewną pracę dla bardzo znanej firmy
- Przyjazne warunki pracy i miłą atmosferę
- Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
- Niemiecką umowę o pracę tymczasową
- Załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy za granicą

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.