Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Brzeg
    (49-300)

Praca na stanowisku Kierownik zaopatrzenia

Kierownik zaopatrzenia
Brzeg

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji zgodnie z harmonogramem produkcji
Przygotowywanie i składanie zamówień
Prowadzenie dokumentacji magazynowej
Kontrola zgodności zamówień z dostawą
Negocjowanie handlowych warunków współpracy z poszczególnymi dostawcami
Sporządzanie zestawień oraz sprawozdań wymaganych przez przełożonego
Kontrolowanie stanów magazynowych, analizowanie rotacji zapasów, optymalizację poziomu zapasów i wartości kapitału obrotowego

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe
Minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Umiejętność budowania i prezentowania raportów;
Wysokie umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i komunikacyjne;
Zorientowanie na osiąganie celów;
Zdolność koordynowania równolegle wielu procesów;
Dobra organizacja czasu
Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku