Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Magazynier - Gdynia Śródmieście

Gdynia

, Eurokadra FS Sp z o.o.

Magazynier - Gdynia Śródmieście
Gdynia

Opis stanowiska

Grupa Euro Kadra FS SP z o.o. (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.

Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, pracownika do magazynu.

Miejsce pracy: Gdynia Śródmieście,

Obowiązki:
- prace porządkowe na magazynie,
- rozkładanie towaru,
- kompletacja towaru.

Wymagania

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska – WARUNEK KONIECZY,
- sumienność, dokładność,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- dyspozycyjność,
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
- mile widziane doświadczenie na magazynie

Oferujemy

Oferujemy:
- praca stała,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- pracę w systemie trzyzmianowym: 6 – 14, 14 – 22, 22 – 6,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dodatek za nocki,
- dodatek za nadgodziny.

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV.
W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: PERSONEL POMOCNICZY – GDYNIA. Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź zm.)”.
Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.