Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Poznań (Poznań-Stare Miasto)
    (61-696)

Praca na stanowisku Sprzdawca Mebli i Materacy

Poznań (Poznań-Stare Miasto)

, Ludwik Filip Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Firma Ludwik Filip posiada w swojej ofercie meble stylowe pokojowe, sypialniane, wypoczynkowe, robione na wymiar meble biblioteczne oraz wiele dodatków i elementów upiększających wnętrza. Oferta nasza obejmuje również usługi w zakresie aranżacji i dekoracji okien. Proponujemy Państwu kompleksową stylizację okien, a także dodatki dekoracyjne.

Sprzdawca Mebli i Materacy

Opis stanowiska

Ludwik Filip Sp. z o.o.
Ludwik Filip to producent mebli z litego drewna gotowych i na wymiar orazprzedstawiciel producenta łóżek i materacy firmy KOŁO.
Poszukujemy do Top Shopping w Komornikach pod Poznaniem, oraz w Poznaniu w Meblach Polskich kandydatów na stanowisko :
Sprzedawca Materacy i Mebli - kierownik salonu.

CV i listy motywacyjne prosimy przesłać na adres mail. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. Nr 133 poz. 883)

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania:
Kandydatowi na sprzedawcę – doradcę klienta w stawiamy następujące wymagania:
doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta ;
doświadczenie w sprzedaży materacy będzie dodatkowym atutem;
doskonała organizacja pracy w celu osiągania jak najlepszych wyników;
znajomość obsługi komputera ( pakiet biurowy MS Office );
dbałość o salon i wizerunek firmy oraz poczucie estetyki;
dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy:
Umowę o prace na pełen lub ¾ etatu;
Wysokie wynagrodzenie prowizyjne premiujące dobrą sprzedaż.

Idealny kandydat na ww. stanowisko powinien wykazywać się talentem i wysokimi zdolnościami w obsłudze klientów. Znajomość języków obcych mile widziana.