Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Legnica
    (59-200)

Praca na stanowisku Project Business Developer - SMART HOME

Legnica

, Perfect Consulting

Project Business Developer - SMART HOME
Legnica

Opis stanowiska

  • Sprzedaż rozwiązań smart-home
  • Opieka nad kluczowymi klientami, prowadzenie prezentacji projektowych
  • Prowadzenie negocjacji oraz sprzedaży produktów/usług aktualnym bądź Potencjalnym klientom o kluczowym znaczeniu
  • Sporządzanie umów i odpowiedzialność za ich realizację
  • Tworzenie analiz rynkowych dotyczących danego sektora rynku, działalności Konkurencji i decyzji konsumentów
  • Sporządzanie raportów finansowych (marketingowych, cenowych itd.)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża techniczna, deweloperska mile widziana)
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B2
  • Prawo jazdy kat B.
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i udziału w międzynarodowych wydarzeniach
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie