Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (41-200)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik pomocniczy magazynu

Sosnowiec

, HR Multi Partner

Opis działalności firmy

Jesteśmy dynamiczną i młodą Agencją Pracy, działająca na terenie całej Polski.

Pracownik pomocniczy magazynu
Sosnowiec

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do lekkich prac magazynowych w Sosnowcu.
Praca dla Pań i Panów.

Lekkie prace magazynowe oraz montaż i demontaż regałów magazynowych.

Wymagania

- dyspozycyjność w okresie 14.10.2019 - 14.11.2019
- mile widziny status studenta

Oferujemy

- stawka 24 zł brutto/h

KONTAKT telefoniczny 576 677 222