Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Obsługa Klienta telewizji cyfrowej

Rzeszów

, Axell Polska 2004 Sp. z o. o.

Obsługa Klienta telewizji cyfrowej
Rzeszów

Opis stanowiska

Skończyły się szkolne obowiązki ???

Nie masz żadnego doświadczenia a szukasz pracy na wakacje ???

W takim razie zgłoś się do nas i zabierz ze sobą znajomych :)

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta osób do: Telefonicznej obsługi stałych Klientów telewizji cyfrowej.

Miejsce pracy: Rzeszów;
Rodzaj pracy: praca tymczasowa.

Osoby zatrudnione na tym projekcie będą odpowiedzialne za telefoniczną obsługę stałych Klientów (praca nie polega na pozyskiwaniu nowych klientów) oraz informowanie ich o nowej ofercie.

Wymagania

Wymagania:

- komunikatywność,
- poprawna dykcja i miły głos,
- znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku 09.00 - 21.00 + sb od 10.00 - 17.00,
- elastyczny system pracy (możliwość dostosowania sobie godzin i dni pracy),
- umowę zlecenie,
- gwarantowana stawkę godzinową + wysokie premie.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV