Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Doradca Techniczny w Dziale Obsługi Klienta - ololice Poznania

Poznań

, Proguest

Doradca Techniczny w Dziale Obsługi Klienta - ololice Poznania
Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z branży ogólnobudowlanej, poszukujemy kandydata na stanowisko Doradcy Technicznego w Dziale Obsługi Klienta.

Firma nie wymaga znajomości branży, ale ceni sobie posiadanie takich cech jak zdolności analityczne, biegła obsługa komputera, wyobraźnia przestrzenna. Mile widziani absolwenci szkół technicznych lub ekonomicznych. Praca w młodym zespole.

Miejsce pracy: Okolice Poznania

Zakres obowiązków:
- obsługa sklepu internetowego;
- telefoniczna i mailowa obsługa klienta;
- sporządzanie ofert i wycen;
- doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu (okna dachowe + akcesoria)

Wymagania

- wykształcenie techniczne lub ekonomiczne, mile widziane wyższe;
- analityczny umysł i rozumienie zagadnień technicznych, wyobraźnia przestrzenna;
- umiejętność czytania projektów;
- dokładność, sumienność, skrupulatność;
- wysokie kompetencje interpersonalne

Oferujemy

- możliwość rozwoju oraz pracy w stabilnej firmie i przyjaznej atmosferze;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z części stałej oraz premii;
- pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (8:00-16:00).