Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku Monter konstrukcji stalowych - hala

Płock

, Mont-chem Sp. z o.o.

Monter konstrukcji stalowych - hala
Płock

Opis stanowiska

MONT-CHEM SP.Z.O.O
Firma Mont-Chem. Sp.z.o.o obecnie poszukuje kandydatów na poszczególne stanowiska:
MONTERZY KONSTRUKCJI STALOWYCH
Miejsce pracy - Woj.Mazowieckie ( praca na hali )

OBOWIĄZKI OSOBY ZATRUDNIONEJ:
- prefabrykacja i montaż konstrukcji stalowych w oparciu o rysunek techniczny

Wymagania

WYMAGANIA:
- minimum doświadczenie zawodowe
- przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy jako monter konstrukcji stalowych
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego ( warunek konieczny do podjęcia pracy )
- doświadczenie w pracy na prefabrykacji
- mile widziane inne uprawnienia
- posługiwanie się różnego rodzaju elektronarzędziami
- chęci do pracy na hali
- umiejętność posługiwania się szlifierką
- mile widziane uprawnienia szczepiania i heftowania

Oferujemy

OSOBIE ZATRUDNIONEJ OFERUJEMY:
- stabilne , przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy
- wynagrodzenie uzależnione od posiadania doświadczenia , wykształcenia oraz umiejętności
- dla osób podejmujących z Naszą firmą współpracę zapewniamy sprzęt oraz odzież ochronną

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich CV.

Prosimy o dodanie na CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.