Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Lubin
    (59-300)

Praca na stanowisku LIDER GRUPY PRACOWNICZEJ

LIDER GRUPY PRACOWNICZEJ
Lubin

Opis stanowiska

Human Services (12366) to ambitnie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej świadcząca usługi w zakresie rekrutacji, selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

LIDERA GRUPY PRACOWNICZEJ

Miejsce pracy: LUBIN (DOLNOŚLĄSKIE)

Oczekujemy:
• planowania i nadzoru nad przebiegiem procesów magazynowych (przyjęcia, wysyłki, kompletacja)
• zarządzania i rozwój podległego zespołu
• nadzoru nad przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej
• dbałości i przestrzegania przepisów BHP
• umiejętności i kreowania pracy zespołowej

Wymagania

Wymagamy:
• doświadczenia w zarządzaniu ludźmi i procesami magazynowymi
• doświadczenia w pracy magazynowej (uprawnienia na wózki widłowe, znajomość pracy ze skanerem
• umiejętności organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań
• odpowiedzialności i samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy
• bardzo dobrze organizujesz pracę
• dyspozycyjności (praca 3-zmianowa)

Oferujemy

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku
• ambitną, pełną wyzwań pracę dającą możliwość samorealizacji
• praca w zgranym i profesjonalnym zespole
• bardzo dobre wynagrodzenie