Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Bamberg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku NIEMCY - Pracownik Produkcyjny / Operator

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

NIEMCY - Pracownik Produkcyjny / Operator
Bamberg

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego Partnera, poszukujemy Pracowników Produkcji.

Branża projektu : Artykuły Higieniczne i Medyczne oraz Technologia folii samoprzylepnej.

Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn i produkcja wyrobów
• Kontrola jakości i kontrola wzrokowa
• Kompletowanie i pakowanie artykułów higienicznych i medycznych

Wymagania

• Umiejętności techniczne
• Obsługa wózka paletowego
• Znajomość komputera
• Gotowość do pracy na 3 zmiany (w tym sobota i święta)
• Wymagana znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
• Samochód

Oferujemy

• Bardzo czysta praca (higiena i produkty medyczne)
• Niska uciążliwość fizyczna pracy
• Długoterminowe umowy z możliwością przejęcia na stałe
• Bezpłatna odzież robocza
• Ładne i zadbane zakwaterowanie (w pobliżu Firmy), z Wi-Fi
• Parking

• Stawka bazowa: od 10,62 € / h
• Dodatek 25 € / dzień (netto)
• Dopłata za dni wolne: 100%
• Dodatek niedzielny: 50%
• Dopłata za zmianę nocną: 25% (netto)
• Bonusy świąteczne