Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Siedlce
    (08-100)

Praca na stanowisku Barman

Opis działalności firmy

Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku już od ponad 20 lat i zatrudniającą ponad 2000 tysiące pracowników. Posiadamy sieć sklepów własnych oraz franczyzowych, działających na terenie czterech województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Budujemy długoterminowe relacje z naszymi partnerami rynkowymi i Klientami, wpisując w tę strategię odpowiedzialność społeczną. Misją naszej firmy jest stworzenie polskiej silnej regionalnej sieć supermarketów zapewniając naszym Klientom szeroki wybór produktów sprawdzonej jakości i dobrej cenie oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Barman
Siedlce

Opis stanowiska

Browar Restauracyjny Brofaktura w Siedlcach, ul. Armii Krajowej 5 - zatrudni pracownika na stanowisko - Barman

Główne zadania:

• Przyrządzanie, sprzedaż i serwowanie koktajli, napojów alkoholowych i bezalkoholowych w barze;
• Prawidłowe wystawianie rachunków dla gości;
• Przestrzeganie standardów obsługi obowiązujących w lokalu;
• Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania

Jeśli jesteś miłą i dyspozycyjną osobą oraz lubisz kontakt z ludźmi to ta praca jest dla Ciebie:

• Nie wymagamy doświadczenia, choć jest mile widziane.
• Preferujemy pracowników otwartych na stałą pracę w pełnym wymiarze, ale możesz się zgłosić również jeśli chcesz pracować tylko w weekendy.
• Ważna jest motywacja i zaangażowanie w realizowane zadania.
• Szukamy ludzi z miłą aparycją i duszą handlowca.
• Wymagamy aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ich szybkiego uzupełnienia.

Oferujemy

Oferujemy:

• pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole - w naszej klimatycznej restauracji;
• umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas;
• atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju;
• prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin;
• ubezpieczenie na życie