Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Tarnów
    (33-100)

Praca na stanowisku Obsługa punktu gastronomicznego - Um. o pracę

Tarnów

, GRH Polska

Obsługa punktu gastronomicznego - Um. o pracę
Tarnów

Opis stanowiska

Poszukujesz stabilnej pracy?

Lubisz kontakt z ludźmi, posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską oraz znasz się na obsłudze kasy fiskalnej?

Bardzo dobrze trafiłeś!

Miejsce pracy: Mop Mokrzyska

Będziesz odpowiedzialny za obsługę klienta, przygotowywanie i wydawanie posiłków, obsługę kasy fiskalnej.

Wymagania

  • Książeczka sanepidowska

Oferujemy

  •          Umowę o pracę
  •          Pracę w systemie zmianowym (Bar pracuje w systemie 24/7)
  •          Wynagrodzenie podstawowe + premia (wynagrodzenie łączne w przedziale 3700 - 4500 zł brutto)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: bufetowa-y-pracownik.faga.qncq@tbapply.pl