Branża

  • Własny biznes / Franczyza

Lokalizacje

  • Złocieniec
    (78-520)

Praca na stanowisku Partner do prowadzenia salonu Złocieniec

Złocieniec

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Partner do prowadzenia salonu Złocieniec
Złocieniec

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem punktu sieci dla Autoryzowanego Dealera Telefonii Komórkowej Play

Specjalista sprzedaży- własna działalność

Obowiązki:
- prowadzenie punktu sieci Play

Wymagania

- posiadanie własnej firmy, bądź gotowość do jej założenia
- doświadczenie w sprzedaży
- wkład finansowy na rozpoczęcie działalności pod logiem firmy Play

Oferujemy

- pakiet szkoleń firmowych
- pomoc podczas przejęcia salonu
- wsparcie marketingowe od operatora Play
- pomoc przy prowadzeniu punktu