Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku KIEROWNIK SEKRETARIATU SZKOŁY JĘZYKOWEJ (ROSYJSKI)

Warszawa

, WOLFOX SC MARINA BOLEWSKA HELENA DMOWSKA

KIEROWNIK SEKRETARIATU SZKOŁY JĘZYKOWEJ (ROSYJSKI)
Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
prowadzenie pełnej dokumentacji Szkoły, obsługa specjalistycznego programu do zarządzania szkołą językową-układanie planu zajęć, generowanie umów ze słuchaczami, dzienniczków zajęć wystawianie faktur, pilnowanie płatności (pracodawca zapewnia przeszkolenie w zakresie oprogramowania), przygotowywanie materiałów na zajęcia dla lektorów i słuchaczy, dbanie o porządek w salach szkoły, uzupełnianie materiałów biurowych, regularna aktualizacja Fanpage'a szkoły na Facebooku w j.polskim i rosyjskim, aktualizacja informacji na stronie internetowej Szkoły, aktualizacja kampanii reklamowej AdWords (pracodawca zapewnia pomoc merytoryczną i przeszkolenie).

Wymagania

Wykształcenie wyższe/niepełne wyższe (licencjat)-mile widziana ukończona filologia rosyjska lub inna filologia ze specjalizacją tłumaczeniową, specjalność nauczycielska, znajomość j. rosyjskiego na poziomie min. B2, mile widziana znajomość j.angielskiego na poziomie min. B1, min. rok doświadczenia zawodowego, mile widziane aplikacje osób rosyjskojęzycznych z uregulowanym pobytem w Polsce, biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych (ksero), mile widziane zamiłowanie do języka rosyjskiego i kultury, chęć podjęcia stałej pracy (nie jest to oferta pracy czasowej).

Oferujemy

1/2 etatu, pracę w godz. 16-20 (w okresie letnim do ustalenia).

CV prosimy wysyłać przez portal.