Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta

Gdańsk

, Profi-Lingua

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:

bieżąca obsługa klientów indywidualnych i biznesowych:
prowadzenie korespondencji mailowej,
kontakt telefoniczny
przedstawianie oferty
prowadzenie sprzedaży kursów
współpraca z kadrą lektorską

Wymagania

status studenta
bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywaniu zadań
wysoka kultura osobista i profesjonalizm
mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
miła aparycja
znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
skrupulatność, punktualność

Oferujemy

pracę na pełen etat lub część etatu
elastyczne godziny pracy
pracę w młodym i energicznym zespole
przyjazną atmosferę pracy :)

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV przez portal z informacją odnośnie preferowanego etatu pracy (część lub pełen etat).
Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)