Branża

  • Dzieci / Przedszkola

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-687)

Praca na stanowisku Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego
Olsztyn

Opis stanowiska

Opis oferty pracy:

Dom Rozwoju Malucha "Promyczek" poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko:

Nauczyciel/ ka Wychowania Przedszkolnego:

Miejsce pracy

Bartąg/Olsztyn Irysowa 5

Wymagania

• Szukamy osoby otwartej, gotowej do pracy od grudnia osoby ze świeżymi pomysłami dotyczących prowadzenia zajęć z dziećmi przedszkolnymi
• Gwarantujemy opiekę i wsparcie doświadczonych pedagogów.
• Zostaniesz częścią doświadczonego ale zarazem młodego i zgranego zespołu.
• Nasz wymóg to posiadanie specjalizacji z wychowania przedszkolnego/ wczesnoszkolnego i motywacja do pracy z dziećmi.

Oferujemy

Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełen etat
• Wynagrodzenie, które możesz z nami wynegocjować
• Pracę od poniedziałku do piątku : 6:30-17:00