Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds sprzedaży reklamy internetowej

Gdynia

, Alte Media

Specjalista ds sprzedaży reklamy internetowej
Gdynia

Opis stanowiska

Obowiązki:

Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie pozycji rynkowej firmy
Zapewnienie właściwego ofertowania i spotkań z klientami
Utrzymanie obecnych klientów firmy oraz właściwa komunikacja
Praca z klientami nad koncepcjami i strategiami marketingowymi
Koordynacja i nadzorowanie ralizacji kampanii internetowych

Wymagania

Znajomość rynku reklamy internetowej poparta doświadczeniem
Znajomość produktów Google (certyfikacja mile widziana)
Doskonałe umiejętności sprzedażowe
Własna koncepcja na realizację zadań sprzedażowych
Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Silna motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na wyniki

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej na rynku od 10 lat
Pracę w ciekawej i innowacyjnej branży m.in. z produktami Google
Kreowanie strategii znanych krajowych i międzynarodowych marek
Rozwój poprzez wsparcie zespołu i udział w licznych szkoleniach i konferencjach
Stała umowa o pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia

CV prosimy wysyłać przez portal.