Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa (Ochota)
    (02-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku STAŻ/ PRACA.: Junior Account Manager/ Doradca Klienta E-Commerce

Warszawa (Ochota)

, AdSempre

STAŻ/ PRACA.: Junior Account Manager/ Doradca Klienta E-Commerce

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca się spółka z o.o. działająca w obszarze eksperckich usług e-marketingowych dla rynku e-commerce oraz posiadająca 2 sklepy internetowe w Warszawie (centrum) aktualnie rekrutuje na praktykę/staż/ docelowo ( po 2 miesiącach praktyk) do stałej, pracy (umowa zlecenie/ bardzo dobre zarobki) na stanowisko:

- Junior Account Manager/ Doradca Klienta E-Commerce

Kandydat (ka), którego szukamy powinien:

· umieć samodzielnie myśleć,

· być faktycznie zainteresowany marketingiem internetowym,

· wiedzieć co to jest e-commerce i znać podstawowe pojęcia z obszaru marketingu internetowego,

· posiadać minimalne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i doradczej obsłudze klienta

( ISTOTNE. Sprzedaż/obsługa klienta dotyczy zaawansowanych rozwiązań dedykowanych dla e-commerce i ma charakter ekspercki/doradczy. Nie jest to sprzedaż akwizycyjna).

· mieć dobrą dykcję oraz potrafić profesjonalnie komunikować się z klientami,

· lubić sprzedaż i kontakt z ludźmi,

· być asertywny i nieroszczeniowa,

- nie bać się pracy na mailach i na telefonie:)

Kandydat, którego szukamy musi spełniać następujące kryteria:

- być zaocznym studentem (warunek konieczny)

- studiować nauki humanistyczne lub pokrewne: ekonomia, psychologia, socjologia etc. ( najchętniej, ale nie jest to warunek konieczny)

- być osobą odpowiedzialną i skrupulatną,

- być osobą dobrze zorganizowaną,

- potrafić samodzielnie myśleć,

-sprawnie posługiwać się komputerem ( pakiet MS Office )

- być otwarta na wiedzę, szybko i chętnie ją przyswajać,

- mieć otwarte i bezproblemowe usposobienie,

- posiadać miłą aparycję

Zapewniamy:

- stałą współpracę po stażu ( na bardzo dobrych warunkach)

-bardzo dobre warunki rozwoju (szkolenia, dostęp do bazy wiedzy związanej z e-marketingiem, udział w branżowych webinarach etc.)

- bardzo dobre warunki finansowe (kwota bazowa + prowizja)

-bardzo dobrą atmosferę pracy,

-praktyczne poznanie specyfiki działań e-commerce

Wymagania

status studenta zaocznego, 2-5 rok studiów

Oferujemy

Jeżeli chcesz rozwijać się zawodowo i spełniasz powyższe kryteria serdecznie zapraszamy do składania aplikacji na e-mail i wzięcia udziału w rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Możliwość stałej pracy po pozytywnym okresie stażowym (bardzo dobre zarobki).