Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Częstochowa
    (42-200)

Praca na stanowisku Project Manager - PV farm

Częstochowa

, ELQ S.A.

Project Manager - PV farm
Częstochowa

Opis stanowiska

ELQ Spółka Akcyjna to fuzja doświadczenia i nowoczesności

Ponad 40 lat z energetyką zawodową

Nikt Ci nie da tego co możemy dać Ci my!

Warunek jest jeden: MUSISZ BYĆ DOBRY / BARDZO DOBRY

ELQ Sp z o.o. (której właścicielem jest ELQ SA) powstała w 1976r. jako zaplecze techniczne Zakładów Energetycznych Okręgu Południowego. W wyniku restrukturyzacji krajowej energetyki, w latach osiemdziesiątych XX wieku, ELQ stało się Wydziałem Zakładu Energetycznego Częstochowa. Fakt ten zapoczątkował rozwój firmy w kierunku produkcji urządzeń rozdzielczych SN i nn oraz kontenerowych stacji transformatorowych. ELQ zajęło miejsce niekwestionowanego lidera na rynku krajowym. Zrealizowaliśmy także wiele projektów w zakresie zasilania oraz zewnętrznych i wewnętrznych instalacji elektrycznych dla obiektów handlowych wielkopowierzchniowych, zakładów przemysłowych, czy osiedli mieszkaniowych.

ELQ Spółka Akcyjna to firma z dużymi ambicjami.

Dziś oferta ELQ łączy w sobie trwałe, niezawodne rozwiązania technologiczne oraz elastyczne warunki współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi. Wyróżnia nas pionierskie zaawansowanie techniczne, najwyższa jakość produktów potwierdzona stosownymi certyfikatami, a także wyjątkowa elastyczność rozwiązań, szybkie terminy realizacji i dogodne warunki współpracy. Potrzeby rynku, oczekiwania klientów, wymagania energetyki zawodowej i ścisła współpraca z projektantami branżowymi to codzienność inżynierów z ELQ S.A., którzy na bazie opracowanych rozwiązań tworzą konfiguracje stacji transformatorowych o zróżnicowanych mocach, wyposażeniu, wymiarach, pozwalających na ich optymalną zabudowę nawet w trudnodostępnym terenie. Jesteśmy pewni, iż spółka ELQ S.A. jest w stanie zaspokoić wszystkie wymagania klientów zarówno reprezentujących sektor publiczny jak i prywatny.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie do realizacji projektów farm fotowoltaicznych.
  • Przygotowanie i nadzór nad przygotowaniem dokumentacji projektu farmy fotowoltaicznej.
  • Nadzór i monitoring prowadzonych postępowań administracyjnych.
  • Stałe nadzorowanie terminów, kosztów i jakości całego procesu decyzyjnego, zleceniodawców i zleceniobiorców.
  • Nadzorowanie terminowej realizacji projektów.
  • Analiza i zawieranie umów zabezpieczających prawa do terenu.
  • Koordynację procesu projektowania pomiędzy właścicielami nieruchomości, urzędami gmin, powiatów i innymi uczestnikami postępowania administracyjnego.
  • Analiza i uzgadnianie warunków przyłączenia instalacji do sieci z właściwym operatorem energetycznym.
  • Koordynowanie zespołu podwykonawców i współpracowników
  • Stałe raportowanie z wykonania poszczególnych etapów projektu.
  • Ocena i tworzenie raportów Due Diligence istniejących projektów fotowoltaicznych

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży energii odnawialnej lub deweloperskiej.
  • Znajomość regulacji prawnych i przepisów wykonawczych związanych z realizacją inwestycji.
  • Uprawnienia do projektowania będą dodatkowym atutem.
  • Znajomość MS Project mile widziane.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność zarządzania projektem.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Samodzielność w działaniu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakietmedyczny
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Ciekawą pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie elektroenergetycznej
  • Miejsce pracy w Częstochowie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość pracy wśród najwyższej klasy fachowców w branży