Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku sSpecjalista dfs. Obsługi Klienta b. techniczna

Zielona Góra

, Proguest

sSpecjalista dfs. Obsługi Klienta b. techniczna

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, wiodącego dystrybutora materiałów instalacyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko

Front Desk - Specjalisty ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta hurtowni, fachowe doradztwo oraz wystawianie dokumentów sprzedażowych.

Wymagania

Firma od kandydatów oczekuje dobrej znajomości asortymentu elektrycznego lub hydraulicznego, komunikatywności oraz chęci do pracy.

Oferujemy

W zamian oferuje: umowę o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do twojej wiedzy; szkolenia; praca pon-pt 8-16 i każdy weekend wolny; dobry pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, multisport itp.)