Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ praca w nowoczesnej placówce

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ praca w nowoczesnej placówce
Wrocław

Opis stanowiska

  • Asystowanie przy zabiegach
  • Sterylizacja narzędzi
  • Zgłaszanie zapotrzebowania zamówienia materiałów i leków wykorzystywanych w gabinetach i przy zabiegach
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe w tym w zakresie asystowania przy zabiegach chirurgicznych
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy zmianowej w godzinach otwarcia kliniki ( 8.00-20.00)

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Równoważny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Pracę w nowoczesnej placówce medycznej
  • Możliwość rozwoju