Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Doradca Klienta Rynek Soho

Białystok

, NETIA S.A.

Doradca Klienta Rynek Soho
Białystok

Opis stanowiska

Współpraca polegać będzie na pozyskiwaniu klientów Małego i Średniego Biznesu Netia S.A.

Wymagania

Oczekujemy
•otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,
•zaangażowania,
•wysokiego poziomu motywacji i wytrwałości w dążeniu do celu,
•szybkiego przyswajania wiedzy,
•doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i/lub w mobilnej sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

•dwu-składnikowe wynagrodzenie: podstawa + prowizja za każdą sprzedaną usługę,
•bonusy i konkursy motywacyjne,
•system bezpłatnych, prof. szkoleń,
•niezbędne narzędzia pracy np. telefon, miejsce pracy w biurze
•pracę w dynamicznym zespole,
•możliwość rozwoju kariery zawodowej
•współpracę na podstawie umowy zlecenia lub agencyjnej

CV prosimy wysyłać poprzez portal.