Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • cały kraj
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Elektryk

Elektryk
cały kraj

Opis stanowiska

  • Montaż i przeglądy instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych i mieszkalnych
  • Montaż rozdzielni, szaf, pulpitów sterowniczych zgodnie ze schematem - mile widziane

Wymagania

  • Uprawnienia i doświadczenie zawodowe
  • Dobra znajomość języka niemieckiego jest konieczna (komunikacja w miejscu pracy odbywa się wyłącznie w języku niemieckim)
  • Doswiadczenie na rynku niemieckim mile widziane
  • Samochód i prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Pomoc w znalezieniu kwater
  • Na życzenie wypłata tygodniówek
  • Do 30 dni płatnego urlopu
  • Atrakcyjne zarobki, od 2350 euro netto miesięcznie (stawka godzinowa + diety)

Dodatkowo premia na start 500€!