Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • cały kraj
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Monter, ślusarz przemysłowy

Monter, ślusarz przemysłowy
cały kraj

Opis stanowiska

  • Montaż elementów takich jak kraty, balustrady, ramy metalowe, bramy, pokrycia dachowe lub przedmioty codziennego użytku zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Obróbka metali (spawanie, zginanie, hartowanie, nitowanie lub cięcie)
  • Doświadczenie w obróbce metali (wiercenie, szlifowanie, cięcie, spawanie)
  • Serwisowanie konserwacja i naprawa

Wymagania

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako ślusarz, ślusarz mechanik, mechanik przemysłowy itp.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego jest konieczna, (komunikacja w miejscu pracy odbywa się wyłącznie w języku niemieckim)
  • Uprawnienia na wózek widłowy / dźwig jest korzystne, ale nie stanowi warunku
  • Doświadczenie w zwykłych procesach spawania jest korzystne
  • Czytanie, umiejętność korzystania z rysunków technicznych
  • Doświadczenie w obróbce metali (wiercenie, szlifowanie, cięcie, spawanie, cięcie)
  • Alternatywnie, kilka lat doświadczenia zawodowego w obróbce skrawaniem metali, takich jak stal lub stal nierdzewna

Oferujemy

  • stała umowa o pracę w Niemczech
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfą oraz diety wolne od podatku
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • ubranie robocze i ochronne