Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • różne miasta
    (Niemcy)

Praca na stanowisku MASZYNISTA bezpośrednie zatrudnienie w Niemczech, wysokie zarobki!

MASZYNISTA bezpośrednie zatrudnienie w Niemczech, wysokie zarobki!
różne miasta

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pociągów osobowych na trasie Moguncja-Kolonia
  • Odpowiedzialność za prawidłową obsługę pociągu  podczas wykonywania pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ruchu kolejowego i zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszynisty.

Wymagania

  • Czynne uprawnienia do wykonywania zawodu maszynisty
  • Czynne prawo jazdy do prowadzenia pojazdów trakcyjnych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Co najmniej 2 lata udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu lokomotywy elektrycznej lub spalinowej
  • Stan zdrowia, pozwalający na wykonywanie zawodu, potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem lekarskim
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w soboty, niedziele i święta

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat -39 godzin pracy tygodniowo lub 40 godzin pracy tygodniowo ( w drugiej opcji przysługuje 6 dni dodatkowego urlopu wypoczynkowego) .
  • Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 2809 do 3413 Euro brutto / etat.
  • Dodatkowo raz w roku dodatek specjalny w wysokości 360 Euro ( wypłacany w czerwcu każdego roku)
  • Coroczny dodatek w wysokości połowy miesięcznego wynagrodzenia z taryfikatora -wypłacany w listopadzie.
  • Praca w nadgodzinach, godzinach nocnych lub niedzielach i świętach płatna dodatkowo wg przepisów kodeksu pracy np. dodatek za pracę w niedziele- 4,79 Euro/h, dodatek za pracę w święta -5,42 Euro/h, dodaek za pracę w nocy- 2,80 Euro /h

Dodatek za pracę w nadgodzinach -25%.

  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • 27 urlopu w ciągu roku z możliwością otrzymania dodatkowych 3 dni w przypadku pracy na nocne zmiany lub 6 dodatkowych dni urlopu w przypadku zwiększenia godzin pracy tygodniowo z 39 na 40.
  • Urlop udzielany zgodnie z preferencjami czasowymi kandydata
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach dokształcających
  • Na miejscu osoba wspierająca
  • UWAGA NASZ KONTRAHENT DEKLARUJE CHĘĆ ZORGANIZOWANIA BEZPOŚREDNICH SPOTKAŃ REKRUTACYJNYCH W POLSCE Z MOŻLIWOŚCIĄ PODPISANIA UMOWY NA MIEJSCU.