Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku HANDLOWIEC/MAGAZYNIER BRANŻY TECHNICZNEJ

Olsztyn

, Premar Sp.z o.o

HANDLOWIEC/MAGAZYNIER BRANŻY TECHNICZNEJ
Olsztyn

Opis stanowiska

Pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,doradztwo,przyjmowanie i wydawanie towarów,weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z dokumentami,dbanie o powierzony towar i mienie firmy,prawidłowy obieg dokumentów.

Wymagania

prawo jazdy kat. B
mile widziane wykształcenie techniczne
wymagane doświadczenie zawodowe

Oferujemy

Umowę o pracę na czas nieokreślony.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.