Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Stare Opole
    (08-103)

Praca na stanowisku Pracownik Rozbioru Drobiu

Opis działalności firmy

Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku już od ponad 20 lat i zatrudniającą ponad 2000 tysiące pracowników. Posiadamy sieć sklepów własnych oraz franczyzowych, działających na terenie czterech województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Budujemy długoterminowe relacje z naszymi partnerami rynkowymi i Klientami, wpisując w tę strategię odpowiedzialność społeczną. Misją naszej firmy jest stworzenie polskiej silnej regionalnej sieć supermarketów zapewniając naszym Klientom szeroki wybór produktów sprawdzonej jakości i dobrej cenie oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Pracownik Rozbioru Drobiu
Stare Opole

Opis stanowiska

Sieć polskich sklepów TOPAZ do swojego Zakładu Rozbioru Drobiu w Starym Opolu k. Siedlec, ul. Warszawska 55 (przy Centrum Logistycznym Produktów Świeżych Topaz) poszukujemy pracowników na stanowisko - PRACOWNIK ROZBIORU DROBIU

Twoje główne zadania:

  • obsługa rożna
  • przygotowanie surowców drobiowych do przerobu
  • obsługa urządzeń wykorzystywanych do przerobu
  • pakowanie gotowych produktów
  • współpraca w zadaniach związanych z rozbiorem i porcjowaniem drobiu
  • prace porządkowe na terenie Zakładu Rozbioru Drobiu

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • zaangażowania i rzetelnej realizacji wyznaczonych zadań
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich sprawnego uzupełnienia)

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę (podstawa+akord), dodatki premiowe i stażowe dla pracowników oraz talony na święta
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z wynagrodzeniem zawsze na czas
  • praca tylko na pierwsze zmiany, od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenie na życie