Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Walim
    (58-320)

Praca na stanowisku Praca na produkcji od zaraz

Walim

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Praca na produkcji od zaraz
Walim

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje obecnie pracowników produkcji dla firmy z branży Automotive w Wałbrzychu.

Opis stanowiska:
- proste prace produkcyjne,
- obsługa maszyn,
- montaż podzespołów.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność i motywacja do pracy,
- umiejętności manualne.

Oferujemy

- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
- umowa o pracę (bezpośrednio od firmy!!),
- praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (8 godz.),
- bezpłatny dojazd z miejscowości: Boguszów Gorce, Walim , Zagórze Śląskie, Głuszyca, Głuszyca Górna, Jedlina Zdrój, Czarny Bór, Struga,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- szkolenia,
- stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
- prywatna opieka medyczna LUXMED,
- karta multisport,
- obiad za 1 zł,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony na święta, wczasy pod gruszą, świadczenia mikołajkowe, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci).