Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Krosno
    (38-400)

Praca na stanowisku Asystent ds inwestycji

Asystent ds inwestycji
Krosno

Opis stanowiska

Asystent w dziale inwestycji
Miejsce pracy: Krosno

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sporządzanie i redagowanie pism na polecenie Zarządu firmy Merkury Market, oraz za ścisłą współpracę z firmami, organizacjami, instytucjami, pawilonami handlowymi na terenie Polski i Słowacji, oraz poszczególnymi działami firmy Merkury Market.

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Samodzielność w działaniu i podejmowaniu istotnych decyzji
Umiejętność pracy pod presją czasu
Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy