Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Front Desk- specjalista ds. Obsługi Klineta Hurtwonia instalacyjna

Zielona Góra

, Proguest

Front Desk- specjalista ds. Obsługi Klineta Hurtwonia instalacyjna

Opis stanowiska

Naszym klintem jest międzynarodowy dystrybutor materiałów instalacyjnych budowlanych. W związku z dynamicznym rozwojem puszukujemy do oddziału w Zielonej Górze Front Desk-Specjalisty ds. Obsługi Klientga.

Praca polega na kompleksowej obsłudze klienta hurtwoni, czyli doradztwo techniczne, pomoc w skompletowaniu zamówienia oraz dopilnowanie realizacji oraz płatności.

Wymagania

Od kandytaów na te stanowisko wymagamy dobrej znajomości asortymentu z jednej z branż: elektrycznej lub saniatno-grzwczej. Komunikatywności, chęci do pracy oraz doświdczenia w kontakcie z klientem, najlepiej w handlu.

Mile wdzaine uprawnienia na wózki widłowe oraz znajomośc programu SAP.

Oferujemy

W zamian forma oferuje stabilne zatrudnienie, pełen etat na umowę o pracę, każdy wolny weekend i zmiany 7-15 lub 8-16, wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia.