Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

Łódź

, WOLTAN ZAKŁADY APARATURY ELEKTRYCZNEJ SP. Z O.O

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ
Łódź

Opis stanowiska

Wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonania pracy, ustawienie parametrów maszyny poprzez odpowiednie zaprogramowanie, kontrola pracy maszyny oraz wykonanych detali, obsługa wyposażenia pomiarowego.

Wymagania

Doświadczenie przy obsłudze prasy krawędziowej-warunek konieczny, doświadczenie z dokumentacją techniczną-warunek konieczny, umiejętność organizacji pracy własnej, pracy w zespole. Znajomość pracy na prasach mimośrodowych i ślusarskich będzie mile widziana. Gotowość do pracy zmianowej, samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy

Umowę o pracę na okres próbny.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.