Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Bonn
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku OPIEKUNKA OSÓB STARSZY. STAWKA 1900€ NETTO.

OPIEKUNKA OSÓB STARSZY. STAWKA 1900€ NETTO.
Bonn

Opis stanowiska

SPRAWDZONE MIEJSCE. STAWKA 1900€ NETTO + PREMIA ŚWIĄTECZNA.

Miejscowość: Bonn
Pilna oferta na 04.12.2019

Opieki wymaga małżeństwo.
Podopieczna ma 93 lata (waga 65kg, wzrost 157cm).
Pani choruje na reumatyzm i demencję, czasowo i miejscowo bywa zdezorientowana. Ma inkontynencję. Porusza się samodzielnie, sama wstaje i się przesiada. Seniorka 4 dni w tygodniu chodzi do opieki dziennej.

Mąż podopiecznej jest po wylewie, ma niedowład lewej ręki. Ma założony cewnik. Porusza się na wózku inwalidzkim, przy przesiadaniu i wstawaniu potrzebuje pomocy.

Do podstawowych zadań opiekunki należeć będzie pomoc w myciu (kąpiel codzienna i generalna), ubieraniu, czesaniu, kremowaniu, goleniu, spacery, zakupy, wizyty u lekarza, przygotowanie posiłków (min 3 dziennie) oraz utrzymanie czystości i porządku w domu. Czas wolny w ciągu dnia zagwarantowany.

Małżeństwo mieszka w domu, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu. Na miejscu w domu kot.

Wymagania

Szukamy doświadczonej, odpowiedzialnej opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego. Wymagane prawo jazdy, jest dostępny samochód.

Oferujemy

Gwarantujemy: stabilne i legalne zatrudnienie, wysokie wynagrodzenie, ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu.