Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Jasło
    (38-200)

Praca na stanowisku Pracownik działu marketingu ds. reklamy

Pracownik działu marketingu ds. reklamy
Jasło

Opis stanowiska

Obowiązki:
Realizacja bieżących zadań związanych ze stanem technicznym reklam zewnętrznych i bilbordów
Kontakt z klientem oraz negocjacje warunków najmu
Pozyskiwanie nowych miejsc reklamowych
Dbanie o wizerunek firmy i jej produktów na rynku;
Współpraca z firmami zewnętrznymi, instytucjami, urzędami.

Miejsce pracy: Krosno

Wymagania

Oczekiwania:
Wykształcenie średnie
Mile widziane doświadczenie w reklamie lub marketingu
Umiejętność pracy w zespole
Samodzielność w działaniu
Prawo jazdy kat. B.
Gotowość do wyjazdów służbowych
Osoby znające prawo budowlane mile widziane
Komunikatywność, dyspozycyjność,
Zdolnościami innowacyjnego myślenia, a także cierpliwością,
Odpowiedzialnością za powierzone zadania.

Oferujemy

Oferujemy:
Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie załogi
Umowę o pracę
Wynagrodzenie w formie podstawy + premii
Możliwość rozwoju zawodowego  i awansu  w firmie o międzynarodowym zasięgu oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji.