Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (KAT. C+E)

Katowice

, ZAKŁAD ROBÓT INŻYNIERYJNYCH I PREFABRYKATÓW BETONOWYCH GRAŻYNA STAJER

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (KAT. C+E)
Katowice

Opis stanowiska

Transport materiałów budowlanych. Praca na terenie woj. śląskiego.

Wymagania

Wykształcenie min. zawodowe
Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kat. C+E
Karta kierowcy
Kurs na przewóz rzeczy

Oferujemy

Praca na początek na umowę o dzieło na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia na umowę zlecenie. Docelowo praca na umowę o pracę.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.