Branża

  • Marketing / Public Relations

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. public relations

Opis działalności firmy

Artefakt to dynamicznie rozwijająca się agencja marketingu interaktywnego, z siedzibą we Wrocławiu. Główne obszary działalności agencji: Pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach Prowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem linków sponsorowanych Google Adwords Projektowanie i wdrażanie serwisów internetowych opartych o systemy zarządzania treścią (CMS) Kompleksowe wsparcie działalności sklepów internetowych Usługi doradcze związane z promocją internetową Audyty użyteczności stron internetowych i pozycjonowania Marketing w serwisach społecznościowych Marketing szeptany Copywriting oraz e-pr.

Młodszy Specjalista ds. public relations
Wrocław

Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnej osoby, z głową pełną pomysłów do stałej pracy w naszym biurze we Wrocławiu. Do obowiązków Młodszego Specjalisty ds. public relations należałoby m.in.:

  • pisanie postów na forach (marketing szeptany)

  • prowadzenie komunikacji w serwisach społecznościowych,

  • prowadzenie kampanii reklamowej Facebook Ads dla klientów,

  • monitorowanie mediów społecznościowych,

  • pisanie tekstów prasowych i inicjowanie kontaktu z przedstawicielami mediów,

  • kreowanie wizerunku firmy,

  • przygotowywanie ofert i negocjacje umów z klientami,

  • kreatywne wsparcie zespołu e-pr.

    Jeśli przedstawione obowiązki nie są Ci straszne i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje CV na adres cv[at]artefakt.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, zapraszając do drugiego etapu rekrutacji.

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy w agencji PR / social media,

  • pasja, komunikatywność, kreatywność,

  • umiejętność pisania ciekawych tekstów,

  • znakomita znajomość mediów społecznościowych (fora, blogi, portale społecznościowe).

Oferujemy

  • umowę o pracę na okres próbny a następnie na czas nieokreślony,
  • prestiż jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania (wynagrodzenie zasadnicze + prowizje po okresie próbnym),

  • sympatyczną atmosferę pracy w młodym zespole,

  • bonusy pracownicze (m.in. częściowo odpłatna karta Multisport, możliwosc przystąpienia do korzystnego pracowniczego ubezpieczenia na życie, siatkówka firmowa, coroczny weekendowy wyjazd integracyjny, cokwartalne imprezy firmowe).