Branża

  • Transport / Kierowcy

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Hamburg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Kurier (K/M)

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Diwa Personalservice działa na międzynarodowym rynku pracy od 35 lat. Naszym celem jest zadowolenie pracowników, których rekrutujemy oraz ich pracodawców - naszych klientów biznesowych, którym proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowe.

Kurier (K/M)
Hamburg

Opis stanowiska

 - dostarczanie paczek kurierskich do klientów

Wymagania

- wysoka motywacja do pracy

- gotowość do pracy fizycznej (dźwiganie do 23 kg)

- wysoka kultura osobista

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego

- prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

- zakwaterowanie

- pracę od poniedziałku do soboty (pracuje się 4 dni w tygodniu po 9.5h)

- wynagrodzenie od 12.40 EUR/brutto/h + dieta na mieszkanie

- pełen pakiet świadczeń  socjalnych

- niemiecką umowę o pracę

- opiekę koordynatora na miejscu

Nr certyfikatu 6760