Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
    (54-210)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Opiekunka do Pani w Nuth-Holandia, od 9 grudnia, język niemiecki

Cała Polska

, Medikraft

Opis działalności firmy

Świadczymy usługi opiekuńcze na terenie Holandii i Niemiec. Poszukujemy pań i panów, którzy będą z sercem i zaangażowaniem zajmować się osobami starszymi i chorymi.Zapewniamy legalne zatrudnienie, ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań opiekuna/ki, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia.

Opiekunka do Pani w Nuth-Holandia, od 9 grudnia, język niemiecki
Cała Polska

Opis stanowiska

  • Pani ma 90 lat, 163 cm, 78 kg,

  • Podopieczna mieszka sama, ma troje dzieci - w okolicy mieszka jej syn,

  • Pani raczej przesypia noce, obok łóżka jest krzesło toaletowe, z którego sama korzysta,

  • Pani ma protezy bioder – jest pod opieką fizjoterapeuty,

  • W domu do dyspozycji jest chodzik i i wózek inwalidzki na dłuższe spacery,

  • Codziennie rano trzeba pomagać pani w porannej toalecie,

  • W poniedziałki przychodzi pomoc do sprzątania,

  • Pomoc w higienie, ubieraniu/rozbieraniu,

  • Opieka nad Panią i prowadzenie domu - wsparcie w zakresie sprzątania, gotowania, prania oraz w zakupach.

Wymagania

  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

  • komunikatywny niemiecki lub holenderski

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie

  • 1450 Euro netto/ miesiąc+ 200€ premii świątecznej

  • zwrot kosztów podróży 75 euro przy 1 miesiącu, 150 euro przy 2 miesiącach,

  • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,

  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

    Dom z ogrodem, Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do Internetu.