Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Opiekunka seniora ze słabym j.niemieckim k.Nurnberg-wyjazd na 6 tygodni-stawka 1950 euro+bonus na świeta w postaci tabletu

Gliwice

, Blue Line Care

Opiekunka seniora ze słabym j.niemieckim k.Nurnberg-wyjazd na 6 tygodni-stawka 1950 euro+bonus na świeta w postaci tabletu
Gliwice

Opis stanowiska

Zlecenie do mobilnego seniora w okolicach Nurnberg w terminie 10.12-30.01.2020

Podopieczny:rocznik:1934  waga :57/167

schorzenia:inkontynencja,trudność w poruszaniu sie, mieszka z żoną która nie wymaga opieki

cechy charakteru:wesoły,komunikatywny,lubi częste spacery,kino,teatr

Do dyspozycji dla opiekunki:osobny pokój,własna łazienka,łóżko,stół,szafa,internet wi-fi

Wymagania

-podstawowa lub kontaktowa znajomość j.niemieckiego

-doświadczenie w opiece

-mile widziane referencje oraz prawo jazdy

-dyspozycyjność na wyjazd od zaraz na min 2 miesiace

Oferujemy

-Oferujemy pracę legalną +pakiet ubezpieczeniowy ERGO

-Atrakcyjne wynagrodzenie plus bonus na święta lub tablet do wyboru

-Opłacony przejazd we dwie strony

-Sprawdzoną ofertę na wyjazd