Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • hamburg
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Skanowanie towarów - zapisy na 2020

Opis działalności firmy

Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec.

Skanowanie towarów - zapisy na 2020
Cała Polska

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracowników na inwentaryzację na terenie Niemiec, NA NOWY SEZON OD STYCZNIA 2020.

Zakres obowiązków:

skanowanie, liczenie towarów na sklepach,

Wymagania

Wymagania:

• Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
• Umiejętność pracy w grupie.
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy od stycznia 2020
• znajomość j. Niemieckiego mile widziana

Oferujemy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę, ubezpieczenie i karta EKUZ
• gwarantowane wyposażone zakwaterowanie.
• Opiekę polskiego koordynatora.
• Bardzo dobre warunki pracy.
• Zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania do pracy na terenie Niemiec.