Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • eksel
    (Belgia)

Praca na stanowisku Spawacz MIG/MAG - 1.os pokoje + możliwe nadgodziny - Belgia

Opis działalności firmy

G-HR Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11610. Oferujemy pracę w Holandii dla osób młodych i bez doświadczenia! Umowa na holenderskich warunkach. Wszystkie dodatki i świadczenia

Spawacz MIG/MAG - 1.os pokoje + możliwe nadgodziny - Belgia
eksel

Opis stanowiska

Dogadasz się po angielsku ?
Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej pracy za granicą?
Dotychczasowe oferty nie spełniają Twoich oczekiwań ?
Już przed wyjazdem będziesz znał wszystkie szczegóły dotyczące stawki tygodniowej netto, kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu.

Dla jednego z naszych kluczowych belgijskich klientów poszukujemy spawaczy metodą MIG/MAG.

Wymagania

Wymagamy:
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego,
- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Doświadczenie w spawaniu małych metalowych elementów, rur, profili,
- Dokładność w wykonywanej pracy,
- Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy:
- W pełni legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach,
- Wynagrodzenie 13-16 Euro brutto / godzina,
- Możliwość nadgodzin (150% stawki),
- Voucher żywieniowy (120 euro / miesięcznie),
- Zwrot kosztów dojazdu do Belgii (jednorazowo) do 125 Euro,
- Bardzo dobre warunki zakwaterowania (Pokoje 1-osobowe, mieszkania maksymalnie 2/3 osobowe, blisko miejsca pracy, bezpłatny dostęp do internetu) - 72 Euro / tyg.,
- Premie socjalne zgodnie z belgijskim prawem (8,33% premii rocznej, 15,38% dodatku wakacyjnego oraz dodatki dla osób posiadających dzieci),
- Transport do pracy (rower lub skuter), w przypadku posiadania własnego transportu (samochód) - zwrot kosztów dojazdu,
- Bezpłatny transfer z lotniska,
- Wolimy łączyć, niż dzielić – możliwość wyjazdu w parach,
- Zapewniamy pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami).