Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Śródmieście)
    (31-153)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Chętnie pomożemy polskim rodzinom w znalezieniu odpowiedniego opiekuna do osób starszych.

Kraków (Kraków-Śródmieście)

, Schwester Pflege

Chętnie pomożemy polskim rodzinom w znalezieniu odpowiedniego opiekuna do osób starszych.

Opis stanowiska

Ruszamy z pomocą,

znajdziemy odpowiednią opiekę dla twoich schorowanych bliskich w Polsce !

Schwester Pflege oferuje świetną alternatywę ,dzięki całodobowej opiece domowej. Zapewniamy doświadczone opiekunki. I to one właśnie przejmują niezbędną opiekę.

Przy wsparciu naszych opiekunek krewni i rodzina będzie mogła odetchnąć z ulgą. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twoim bliskim lepszej jakości życia.

Pozwól nam sobie pomóc ! Skontaktuj się z nami, wszystko wyjaśnimy.

Wymagania

-chęć współpracy

Oferujemy

Odnajdziemy odpowiedniego opiekuna dla twoich starszych krewnych