Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Księgowa/Księgowy z czeskim/słowackim

Księgowa/Księgowy z czeskim/słowackim
Łódź

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w obszarze zobowiązań
  • Weryfikacja poprawności wystawionych faktur
  • Wprowadzanie faktur do programu SAP
  • Obsługa telefoniczna Klienta zagranicznego (informacje o należnościach, przelewach)
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Znajomość języka czeskiego lub słowackiego – minimum B2
  • Wykształcenie ekonomiczne lub ukończone kursy rachunkowości
  • Doświadczenie w dziale księgowości jest mile widziane, natomiast nie jest wymagane (rozbudowane szkolenia wewnętrzne)
  • Zainteresowanie branżą związaną z księgowością/rachunkowością
  • Skrupulatność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość programu SAP

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie wykorzystujące nowoczesne technologie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez rozbudowany system szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz bonusy roczne
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta sportowo-kulturalna oraz dofinansowanie do posiłków