Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Płatny staż - Specjalista ds. Sprzedaży SEO/SEM

Białystok

, Mayko

Płatny staż - Specjalista ds. Sprzedaży SEO/SEM
Białystok

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
-aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
-telefoniczna sprzedaż rozwiązań i usług z zakresu marketingu internetowego, ze szczególnym uwzględnieniem SEO i SEM;
-przygotowywanie ofert handlowych pod kątem zapotrzebowań klienta;
-opieka nad całym procesem sprzedaży - od pierwszego kontaktu do podpisania umowy.

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie;
-otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;
-samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy

-stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin;
-nowoczesne narzędzia pracy;
-możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy;
-atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
-stałe zatrudnienie po pozytywnie zakończonym stażu.

CV prosimy kierować poprzez portal.