Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Trzebnica
    (55-100)

Praca na stanowisku Ustawiacz Maszyn

7 dni do końca

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Ustawiacz Maszyn
Trzebnica

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta- producenta z branży spożywczej - osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: OkoliceTrzebnicy

 Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • odpowiedzialność za prawidłową pracę urządzeń w parku maszynowym,

  • nadzór nad procedurami dotyczącymi pakowania i etykietowania,

  • dbałość o optymalizację procesu, zwiększenie wydajności produkcji oraz redukowanie kosztów na podstawie mierzalnych danych produkcyjnych i analizy wskaźników,

  • dokonywanie przeglądów stanu technicznego maszyn zgodnie z harmonogramem,

  • sporządzanie raportów,

  • odpowiedzialność za proces wdrażania nowych operatorów.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • zajmowałeś się ustawianiem maszyn w zakładzie produkcyjnym,

  • potrafisz myśleć w sposób logiczny i analityczny,

  • znasz podstawy teoretyczne dotyczące mechaniki i automatyki,

  • potrafisz posługiwać się programem Microsoft Excel,

  • podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów nie stanowi dla Ciebie wyzwania,

  • posiadasz wykształcenie związane z mechaniką, technologią procesu (atut mile widziany).

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne zarobki,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • benefity pozapłacowe, w tym opieka medyczna i inne,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Kontakt:

 Business Bridge Group

 tel.: 71 788 05 88

 rekrutacje@bbgroup.com.pl