Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy b. sanitarna-woj. świętokrzyskie

Kielce

, Proguest

Przedstawiciel Handlowy b. sanitarna-woj. świętokrzyskie
Kielce

Opis stanowiska

Dla wiodoącego dystrybutora materiałów instalacyjnych z branży sanitarno-grzewczej poszukujemy kandydatów na stanowisko Mobilne do reprezentowania firmy na rynku inwestycyjnym w woj. świętokrzyskiem.

Wymagania

Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomości rynku inwestycyjnego na wyznaczonym terenie, znajomości asortymentu z branzy sanitarno-grzewczej oraz umiejętności organizowania sobie czasu pracy.

Oferujemy

Firma oferuje niezbędne narzędzia do pracy (auto, laptop, telefon), szkolenia branżowe, bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, umowę o pracę oraz wynagrodzenie składające sie z częsci stałej i atrakcyjnego systemu premiowego (od 4800 brutto w górę).